Naar inhoud

Barteam

  • Barman

Martijn Bevernaegie

Martijn Bevernaegie
0487 68 22 62
martijn.bevernaegie@ksarooyghem.be
  • Barman

Kenneth Christiaens

Foto
0479 51 13 52
Kenneth.Christiaens@ksarooyghem.be
  • Barman

Lander Debackere

Lander Debackere
lander.debackere@ksarooyghem.be

 


  • Barman

Timo Heusequin

Timo Heusequin
0488 17 29 00
Timo.Heusequin@ksarooyghem.be
  • Barman

Lysander Temmerman

Lysander

0473 51 80 74
Lysander.Temmerman@ksarooyghem.be


  • Barman

Sander Vermeersch

Sander Vermeersch

0493 67 67 12
sander.vermeersch@ksarooyghem.be


Niet te missen

Luikse wafels

Wafelbak 27 oktober 2018

De Luikse wafels zijn er! Op zaterdag 27 oktober worden ze thuis rondgebracht of kan je er kopen in de Engelendalelaan 18.


lees meer

Dit Semester

    Bekijk alles