Naar inhoud

Kabouters

  • Banleider

Maarten Bonne

Maarten Bonne

0491 42 03 43
maarten.bonne@ksarooyghem.be


  • Leider

Arne Daese

Arne

0494 12 30 25
arne.daese@ksarooyghem.be


  • Leider

Joris Deckmyn

Joris Deckmyn

0496 23 47 47
Joris.deckmyn@ksarooyghem.be


  • Leider

Robin Vandamme

Robin

0479 39 33 07 robin.vandamme@ksarooyghem.be


  • Leider

Arthur Vandermarliere

arthur

0496 40 43 81
arthur.vandermarliere@ksarooyghem.be


  • Leider

August Verstraete

august verstraete

0472827199
august.verstraete@ksarooyghem.be



Niet te missen

Rooyghem op facebook!

KSA Rooyghem op Facebook

Like onze facebookpagina en zie alle KSA-nieuwtjes heet van de naald verschijnen op je wall

lees meer

Meer info

  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's

Dit Semester

    Bekijk alles