Naar inhoud

Kabouters

  • Banleider

Maarten Bonne

Maarten Bonne

0491 42 03 43
maarten.bonne@ksarooyghem.be


  • Leider

Arne Daese

Arne

0494 12 30 25
arne.daese@ksarooyghem.be


  • Leider

Joris Deckmyn

Joris Deckmyn

0496 23 47 47
Joris.deckmyn@ksarooyghem.be


  • Leider

Robin Vandamme

Robin

0479 39 33 07 robin.vandamme@ksarooyghem.be


  • Leider

Arthur Vandermarliere

arthur

0496 40 43 81
arthur.vandermarliere@ksarooyghem.be


  • Leider

August Verstraete

august verstraete

0472827199
august.verstraete@ksarooyghem.be



Niet te missen

Luikse wafels

Wafelbak 26 oktober 2019

De Luikse wafels zijn er! Op zaterdag 26 oktober worden ze thuis rondgebracht of kan je er kopen in de Engelendalelaan 18. (Klik op de foto om te bestellen)


lees meer

Meer info

  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's

Dit Semester

    Bekijk alles