Naar inhoud

Pagadders

  • Banleider

Joris Deckmyn

Joris Deckmyn

Bisschopsdreef 29A
8310 Sint-Kruis
050 37 18 70
0496 23 47 47
Joris.deckmyn@ksarooyghem.be


  • Leider

Thomas Declercq

Thomas Declercq

Engelendalelaan 117
8310 Sint-Kruis
050 37 27 53
0479 91 82 11
thomas.declercq@ksarooyghem.be


  • Leider

Maarten Derous

Maarten Derous

Vossensteert 74
8310 Sint-Kruis
050 67 56 13
0493 99 48 86
maarten.derous@ksarooyghem.be


  • Leider

Jordy Martele

Jordy Martele

Petegemstraat 3
8310 Sint-Kruis
0492 87 53 87
Jordy.martele@ksarooyghem.be


  • Leider

Wouter Mille

Wouter Mille

Oude Hoogweg 27
8310 Sint-Kruis
050 37 14 92
0470 39 52 83
wouter.mille@ksarooyghem.be


  • Leider

Arne Van Kerschaver

Arne Vankerschaver

Prins Albertstraat 48
8310 Sint-Kruis
050 36 42 14
0487 32 75 59
arne.vankerschaver@ksarooyghem.be


Niet te missen

Rooyghem op facebook!

KSA Rooyghem op Facebook

Like onze facebookpagina en zie alle KSA-nieuwtjes heet van de naald verschijnen op je wall

lees meer

Meer info

  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's
  • foto's

Dit Semester

    Bekijk alles