Adres

Hoofdlokaal
Engelendalelaan 18, 8310 Sint-Kruis

Contact

Jongknapen@ksarooyghem.be

Verhalend Kader

De wereld is een puinhoop en heeft nood aan wat orde. De Peacekeepers zorgen voor deze orde, maar zei kunnen het niet alleen... We hebben de jongknapen hun hulp nodig om de wereld tot een veiligere plek te maken.

Leiders

Daan Cordemans
daan.cordemans@ksarooyghem.be
(Banleider)

Casper Caron
casper.caron@ksarooyghem.be

Justin Halcrow
justin.halcrow@ksarooyghem.be

Feie Vangheluwe
feie.vangheluwe@ksarooyghem.be

Ignace Vanhaverbeke
Ignace.vanhaverbeke@gmail.com